LUX 203

LUX 203
LUX 203
Cena projektu: 999 €
181 m2
Úžitková plocha celková: 180 m2
Obytná plocha celková: 103 m2
Zastavaná plocha: 244 m2
Obytné miestnosti: 5
Sklon strechy: 2o
Spôsob vykurovania: Tepelné čerpadlo/Plynový kotol
Vonkajšie rozmery domu: 19,50 x 17,50

Pôdorys

LUX 203

Vizualizácia

Pohľady

Popis projektu

 Ide o priestranný rodinný dom s piatimi obytnými miestnosťami s moderným dispozičným riešením a s maximálnymi pôdorysnými rozmermi 19,50 x 17,50 m. Dom má plochú strechu so sklonom 2%. Je určený pre viacčlennú domácnosť.

Hlavný vstup do rodinného domu je situovaný zo západnej časti objektu. Komunikačný priestor rodinného domu tvorí zádverie na ktoré sa napája hlavná denná zóna domu a chodba ktorá tvorí priestor napájajúci sa na nočnú zónu domu. Rodinný dom má garáž, ktorá je priamo prepojená so zádverím domu.

Hlavný obytný priestor je situovaný do juhozápadnej časti domu. Tvorí ho priestranná obývacia izba  a kuchyňa s jedálňou. Kuchyňa je s obývacou izbou opticky prepojená. Za kuchynskou linkou sa nachádza špajza. Spálňa je orientovaná na južnú stranu. Má samostatný priestranný šatník. Vedľa spálni sa nachádza jedna z detských izieb. Ďalšie dve izby sú situované do severnej časti domu, medzi nimi sa nachádza kúpeľňa s wc. Vedľa zádveria sa nachádza samostatné wc a blízkosti neho technické zázemie.

Objednať