LUX 116

LUX 116
LUX 116
Cena projektu: 999 €
134 m2
Úžitková plocha celková: 134 m2
Obytná plocha celková: 83 m2
Zastavaná plocha: 188 m2
Obytné miestnosti: 4
Sklon strechy: 25o
Spôsob vykurovania: Tepelné čerpadlo/Plynový kotol
Vonkajšie rozmery domu: 14,30 x 12,30 m

Pôdorys

LUX 116

Vizualizácia

Pohľady

Popis projektu

Projekt rodinného domu je navrhovaný ako samostatne stojaci rodinný dom bez podpivničenia. Ide o priestranný rodinný dom so štyrmi obytnými miestnosťami s moderným dispozičným riešením a s maximálnymi pôdorysnými rozmermi domu 14,00 x 12,30 m. Dom má valbovú strechu so sklonom 25°. Je určený pre viacčlennú domácnosť.
Hlavný vstup do rodinného domu je situovaný z južnejj časti objektu. Komunikačný priestor rodinného domu tvorí zádverie na ktoré sa napája  chodba, ktorá tvorí priestor napájajúci sa na dennú a nočnú zónu domu. 
Hlavný obytný priestor je situovaný do severovýchodnej časti domu. Tvorí ho priestranná obývacia izba s jedálňou. Kuchyňa je s obývacou izbou opticky prepojená. Jedna z detských izieb je situovaná do južnej časti objektu. Spálňa sa nachádza v blízkosti zádveria a má samostatný priestranný šatník. Rodinný dom je vybavený kúpeľňou s wc, ktorá sa nachádza v priestore medzi detskými izbami. Zo zádveria je prístupné samostatné wc. Vedľa zádveria detskej izby sa nachádza technické zázemie, ktoré slúži aj ako práčovňa. Všetky izby sú vybavené dostatočným množstvom skladovacieho priestoru – vstavanými skriňami. 

Objednať